درخواست تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

در میان لوازم ضروری آشپزخانه، وجود یک ماشین لباسشویی همیشه حرف اول را می‌زند. دستگاهی کاربردی، راحت و سریع. در زندگی روزمره ما استفاده از ماشین لباسشویی یک یا چند بار در روز یا هفته، بخش مهمی از کارهای نظافت و شستشو را به خود وابسته کرده و خرابی ناگهانی آن موضوعی دور از انتظار است، آن هم در شرایطی که به آن نیاز دارید. اما در صورت خرابی چه باید کرد؟ کافیست درخواست تعمیر ماشین لباسشویی را برای ما ارسال کنید.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی در منزل

اولین فکری که با خراب شدن ماشین لباسشویی به ذهن می‌رسد، سپردن تعمیر آن به فردی با تجربه و متخصص است. شاید گمان کنید با یک راهکار ساده بتوانید خرابی آن‌را رفع کنید، اما پیچیدگی اجزای داخلی این دستگاه و تشخیص عیب آن کار هر فردی نیست. برای مثال برد ماشین‌های لباسشویی با اجزای الکترونیکی متعدد فرمان‌های اصلی شستشو را اجرا می‌کند، به همین ترتیب سایر قطعات به‌کار رفته در آن هرکدام به درستی در کنار هم چرخه شستشو را به انجام می‌رسانند.بنابراین در زمان خرابی ماشین لباسشویی توصیه می‌شود خودسرانه اقدام به تعمیر آن نکنید.
درست‌ترین انتخاب در این مواقع تماس با تعمیرکار فنی و متخصص برای عیب‌یابی و رفع مشکل است تا بتوانید بدون پرداخت هزینه‌های اضافی برای انتقال لباسشویی به مراکز فنی، در منزل خود از خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی خود توسط شرکت آسوپشتیبان استفاده کنید. چراکه با هر بار جابجایی دستگاه ممکن است به قطعات ظاهری و یا داخلی آن آسیب بیشتری وارد آید.
بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی با نمایندگی مجاز برای اعزام کارشناس فنی تماس بگیرید تا از تجربه و مهارت یک تیم متخصص بهره‌مند شوید.

ثبت درخواست تعمیر لباسشویی

شما می‌توانید از طریق کلید درخواست تعمیر به فرم ثبت اطلاعات مشتریان دسترسی پیدا کرده و با تکمیل اطلاعات یا ثبت شماره تلفن خود در صفحه رسمی شرکت آسو پشتیبان مشکل خود را مطرح کنید یا با شماره‌های تلفن شرکت تماس بگیرید. پس از دریافت درخواست تعمیر، از طریق مرکز پشتیبانی شرکت، مشخصات شما برای تعمیرکار مربوط ارسال می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی به آدرس اعلامی از طرف شما مراجعه خواهد شد.

 

آسو پشتیبان با انجام خدمات پس از فروش تخصصی لوازم خانگی و گارانتی 180 روزه تعمیر، خدمت ارائه شده توسط تعمیرکار خود را تضمین می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Đặt mua