ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی

درخواست تعمیر لوازم خانگی

در صورت خرابی لوازم خانگی خود مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر یا یخچال ساید بای ساید، جاروبرقی، مایکروفر و کولرگازی کافیست فرم این صفحه را تکمیل نمایید.

با ثبت اطلاعات مورد نیاز در این فرم، درخواست شما در مسیر رسیدگی قرار خواهد گرفت. لطفا محل ستاره‌­دار را به صورت کامل وارد نموده و پس از تکمیل فرم و ثبت داده‌­ها، روی گزینه ارسال درخواست کلیک نمایید.

همکاران ما در مرکز تلفن و پشتیبانی مشتریان، پس از دریافت مشخصات، در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شماره تلفن­‌های ثبت شده تماس خواهند گرفت. در این مرحله اطلاعات نهایی در مورد مشکل و ایراد دستگاه از شما پرسیده می­‌شود.

همکاران مرکز تلفن آسو پشتیبان پس از نهایی کردن اطلاعات، براساس نوع دستگاه و مشکل ثبت شده، درخواست شما را به کارشناس فنی مربوط ارجاع داده تا هماهنگی لازم برای اعزام تعمیرکار در زمان موردنظر شما صورت گیرد.

چگونه از ثبت اطلاعات در سامانه آسو پشتیبان اطمینان حاصل کنیم؟

پس از ثبت اطلاعات و ارسال درخواست، پیامکی حاوی کد رهگیری با مضمون تایید ثبت موفقیت آمیز درخواست برای شما ارسال خواهد شد. در صورت دریافت نکردن این پیام، نسبت به ثبت مجدد اطلاعات اقدام یا با مرکز تلفن آسو پشتیبان تماس بگیرید.

آیا امکان مشاوره تلفنی با کارشناسان فنی وجود دارد؟

بله. بعد از ارجاع مشخصات به کارشناس مربوط، با شما تماس گرفته خواهد شد. در این مرحله در صورت تمایل می‌توانید از خدمات مشاوره تعمیر بهره برده و هرگونه سوال، ابهام یا مشکلی را با کارشناس فنی خود مطرح نموده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید. در این موارد گاهی مشکل با راهنمایی و مشاوره حل شده و مشتری خود می‌تواند ایراد دستگاه را بدون نیاز به حضور تعمیرکار برطرف نماید اما در بیشتر موارد برطرف شدن ایراد دستگاه نیازمند تخصص و تجربه تعمیرکاران حرفه‌ای بوده که با هماهنگی شما برای رفع ایراد دستگاه به منزل یا محل کار شما مراجعه می­‌نمایند.

آیا می‌توان از درخواست تعمیر انصراف داد؟

بله. شما می‌­توانید با مرکز تلفن آسو پشتیبان تماس گرفته و نسبت به لغو درخواست خود اقدام نمایید.

Đặt mua