درخواست تعمیرجارو برقی

ثبت در خواست تعمیر

تعمیر جاروبرقی
ثبت درخواست جارو برقی

درخواست تعمیر 

یکی از وسایل برقی کوچک که همواره از اصلی ترین نیازهای یک خانه به شمار می آید جاروبرقی است. وسیله های که نداشتن آن یا خرابی اش تمیز کردن خانه را به کاری سخت تبدیل می کند. همیشه تصور بر این است که خرابی جاروبرقی موضوعی ساده است و نگرانی ندارد. در حالیکه تشخیص ایراد جارو برقی زمانی که روشن نمی شود یا صدای زیاد جاروبرقی و دیگر مشکلات آن ساده نبوده و نیازمند تخصص کافی برای تعمیر جاروبرقی است. اما اگر جاروبرقی شما یکباره از کار افتاد یا روشن نشد و یا مشکل دیگری داشت چه کار باید کرد؟ در این صورت کافی است درخواست تعمیر جاروبرقی خود را در سایت آسو پشتیبان ثبت و برای ما ارسال کنید.

تعمیر تخصصی جارو برقی در منزل

بیشتر مردم زمانی که با خراب شدن جارو برقی مواجه می شوند، دست به کار شده، جاروبرقی را باز می کنند و به دنبال ایراد آن می گردند که البته گاهی با یک راهکار ساده مشکل آن برطرف می شود اما در بیشتر مواقع هنگام باز کردن قطعات ظاهری دستگاه ممکن است قاب، خارها و یا دیگر قطعات آن دچار شکستگی شود یا قطعه های را به اشتباه باز کرده و دستکاری کنند که جاروبرقی را خراب تر کند. تعمیر لوازم برقی کوچک به مراتب حساستر و مشکل تر از دیگر لوازم خانگی است . چنانچه اطلاعات کافی در مورد قطعات جاروبرقی ندارید بهتر است آن را باز نکنید. راه حل درست در این مواقع تماس با تعمیرکار جاروبرقی است. آسو پشتیبان این امکان را به شما می دهد تا با تماس مستقیم با شرکت یا ثبت درخواست تعمیر با تعمیرکار حرفه ای جاروبرقی مشورت نمایید تا راهنمایی لازم در مورد رفع عیب جاروبرقی را دریافت کنید. اگر مشکل برطرف نشد هماهنگی لازم برای مراجعه تعمیرکار جارو برقی و حضور درمنزل برای رفع ایراد آن با شما صورت می پذیرد.

ثبت درخواست تعمیر جارو برقی

شما می توانید با مراجعه به سایت تعمیر لوازم خانگی آسو پشتیبان، از طریق گزینه درخواست تعمیر، فرم ثبت اطلاعات مشتریان را تکمیل نموده یا با ثبت تنها یک شماره تلفن منتظر تماس کارشناسان فنی آسو پشتیبان باشید. همچنین از طریق تماس با شماره تلفن  44000992 و 44000993 می توانید با تعمیرکار جاروبرقی در ارتباط باشید. بعد از دریافت اطلاعات درخواست تعمیر جاروبرقی، از طریق مرکز پشتیبانی مشتریان، مشخصات شما برای تعمیرکار مربوط ارسال خواهد شد. در کوتاهترین زمان تعمیرکار جاروبرقی با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای مراجعه به آدرس اعلامی در ساعت موردنظر شما انجام می شود.

آسوپشتیبان با انجام خدمات پس از فروش تخصصی لوازم خانگی و گارانتی180 روزه تعمیرخدمت ارائه شده توسط تعمیرکار خود راتضمین می کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Đặt mua