درباره آسو پشتیبان

شرکت آسو پشتیبان باختر با شماره ثبت 589371 دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنایع برودتی و شوینده با هدف ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی تاسیس شد.

آسو پشتیبان در ادامه فعالیت حرفه‌ای و تخصصی خود در زمینه خدمات فنی و تعمیر انواع لوازم خانگی، 15 سال تجربه خود را با در اختیار داشتن کارشناسان فنی و تعمیرکاران ماهر در کنار هم آورده تا با اتکا به دانش و اطلاعات روزآمد، مطمئن‌­ترین و بهینه‌­ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

این شرکت با برگزاری آموز­ش‌­های منسجم و دوره­‌ای به صورت مستمر در شرکت، تیم فنی خود را با تولیدات جدید انواع برندهای داخلی و خارجی لوازم خانگی آشنا کرده است.

همچنین با تحلیل و شناسایی قطعات به کار رفته در دستگاه­‌های جدید که با روش‌­های نوین تولید و به بازار عرضه می­‌شوند، امکان عیب­‌یابی و تشخیص درست را فراهم کرده و با تعمیر تخصصی و تامین قطعات همواره آماده پاسخگویی نیاز مشتریان است.

در همین راستا و بر اساس نیازسنجی‌های اخیر برای تامین انتظارات همراهان خود تصمیم به گسترش دایره خدمات گرفت که در حال حاضر با در دسترس قراردادن ابزار پاسخگویی آنلاین؛ شامل مشاوره آنلاین تعمیرات و همچنین امکان ثبت با تنها یک شماره یا مشخصات خود در سایت آسو پشتیبان مشتریان محترم می‌­توانند از سریع‌ترین خدمات در کوتاه‌ترین زمان بهره­‌مند شوند.

برآنیم با حفظ اولویت رضایتمندی مشترکین و مشتریان خود، با ضمانت خدمات و تعمیرات لوازم منزل شما، دریافت منصفانه‌ترین هزینه و ارتقای کیفیت سرویس ارائه شده اعتمادی روزافزون را کسب نماییم.

آسو پشتیبان با نظارت بر رفتار و اخلاق حرفه­‌ای کادر فنی خود برای حفظ حریم خانوادگی و خصوصی، خیالی آسوده و امن برای شما فراهم می‌­آورد.

شایان ذکر است شما می‌­توانید ارزیابی و پیشنهادهای سازنده خود را از طریق ایمیل برای ارائه خدماتی بهتر با ما در میان بگذارید.

به آگاهی می‌­رساند شرکت آسو پشتیبان در تهران شعبه‌ای ندارد.

اعتماد، تعهد و تخصص سرمایه ماست.

آسو پشتیبان

دفتر مرکزی
جنت آباد جنوبی. ساختمان مریم. طبقه ۲. واحد ۹۹

تلفن:

۹۹۲ ۰۰۰ ۴۴    |    ۲۳۷ ۰۵۰ ۴۴
۹۹۳ ۰۰۰ ۴۴    |    ۲۳۸ ۰۵۰ ۴۴

ایمیل: info@asooposhtiban.com

Đặt mua