خدمات آسو پشتیبان

نگاهی به ویژگی­‌ها و نحوه ارائه خدمات شرکت آسو پشتیبان به شما کمک می­‌کند با بررسی لازم و انتخابی هوشمندانه در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و از خدمات تخصصی و تضمینی این شرکت بهره‌­مند شوید. آسو پشتیبان در راستای ارائه خدمات بهتر و کسب حداکثری رضایت مشتریان گرامی، خدمات خود را به روش‌های زیر به مشتریان عرض می‌کند:

ضمانت تعمیر و گارانتی
آسو پشتیبان کلیه خدمات خود بمدت 180 روز تضمین می‌کند.
  • ضمانت خدمات و تعمیرات

آسو پشتیبان با تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، ضمانت تعمیر و خدمات دستگاه شما را به مدت 180 روز بر عهده دارد. برای بهره‌مندی از این امتیاز درخواست شما باید توسط شرکت آسو پشتیبان ثبت و به کارشناس یا تکنسین اعلام شود. لطفا از تماس مستقیم با تکنسین‌ها برای مراجعه و تعمیر دستگاه خودداری فرمایید.

ضمانت تعمیر و گارانتی

  • ارائه خدمات سریع و آنلاین

شما می‌توانید با مشاوره آنلاین یا تلفنی مشکل دستگاه خود را مطرح نموده تا در کوتاه‌ترین زمان، نزدیک‌ترین تکنسین به آدرس شما برای ارائه خدمات مراجعه نماید.

تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات: با در نظر گرفتن بهای بالای قطعات، متخصصان آسو پشتیبان با تشخیص و عیب‌یابی صحیح نسبت به تعمیر قطعات معیوب دستگاه شما اقدام می‌نمایند و تعویض قطعه تنها در صورتی انجام می‌شود که امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد.

Đặt mua