ثبت نام کارشناسان فنی

کارشناسان فنی/ تعمیرکاران گرامی

در صورت تمایل برای همکاری با شرکت آسو پشتیبان لطفاً فرم بالا را تکمیل و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.

علاقه‌مندان به همکاری باید در یکی از رشته‌های تعمیر لوازم خانگی مانند ساید بای ساید، یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی و کولرگازی تخصص داشته و از مهارت کافی در تشخیص و عیب‌یابی، کد خطاهای رایج و رفع ایرادها برخوردار باشد.

پس از ثبت درخواست همکاری، هماهنگی لازم برای مصاحبه حضوری صورت پذیرفته و ساعت و تاریخ حضور به شما اعلام خواهد شد.

مرحله ارزیابی و سنجش توانایی و تخصص درخواست کننده شامل آزمون شفاهی و عملی مربوط به تشخیص مشکلات و خطاها، شناخت انواع قطعات الکترونیکی و مکانیکی لوازم خانگی و میزان مهارت در تعمیر دستگاه‌­ها بوده و موفقیت در هر دو آزمون ملاک پذیرش درخواست همکاری خواهد بود.

پس از طی مرحله سنجش کارشناس فنی/ تعمیرکار و پایین بودن امتیازها، در صورت نیاز و تشخیص امور فنی شرکت قبل از انعقاد قرارداد دوره آزمایشی کوتاه مدت برای درخواست کننده در نظر گرفته خواهد شد.

آموزش تعمیر لوازم خانگی

در زمینه ایجاد زمینه اشتغال بیشتر، شرکت آسو پشتیبان آمادگی خود را برای آموزش علاقمندان به رشته تعمیرات لوازم خانگی اعلام داشته و در صورت تمایل می­‌توانید از طریق تکمیل همین فرم برای کارآموزی ثبت نام نمایید.

متقاضی با تکمیل این فرم صحت مدارک و اطلاعات هویتی و تخصصی خود را تایید می‌­نماید. بنابراین چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، آزمون یا در طول همکاری خلاف اظهارات و مدارک ارائه شده احراز گردد، شرکت آسو پشتیبان اختیار دارد به صورت یک­طرفه نسبت به عدم انعقاد قرارداد یا فسخ قرارداد اقدام نماید، طرف مقابل مسئول جبران خسارات وارده بر شرکت خواهد بود.

در زمان حضور اصول اسناد هویتی و مدارک تخصصی خود را به همراه داشته باشید. شرکت آسو پشتیبان مسئولیتی در برابر صحت مدارک ارائه شده توسط درخواست کننده ندارد.

مدارک تحصیلی و فنی مورد تایید شرکت کدام است؟

دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر با دانش فنی مورد نیاز می‌­توانند برای همکاری با شرکت اقدام به ثبت نام نمایند. دارندگان مدارک تحصیلی پایینتر از دیپلم نیز در صورت قبولی در آزمون ارزیابی شرکت و تایید صلاحیت فنی ایشان، به همکاری دعوت خواهند شد.

لازم بذکر است گواهینامه‌­های فنی ارائه شده باید از موسسات و آموزشگاه­‌های عالی کشور یا اتحادیه مربوطه دریافت شده باشد.

در صورت قبول نشدن امکان برگزاری مجدد آزمون وجود دارد؟

به هر شرکت کننده در صورت قبول نشدن یکبار فرصت آزمون مجدد و دریافت حد نصاب نمره قبولی داده خواهد شد.

مدت زمان دوره کارآموزی بر چه مبنایی تعیین می‌شود؟

دوره کارآموزی صرفاً مختص مبتدیان و علاقمندان به رشته تعمیرات لوازم خانگی بوده که با توجه به نیاز کارآموز بین 3 تا 6 ماه متغیر است. پس از پایان این دوره و درصورت قبولی در آزمون و تایید صلاحیت فنی کارآموز امکان همکاری برای آن‌ها وجود خواهد داشت.

Đặt mua