ثبت درخواست تعمیر فوری

برای دسترسی سریع به خدمات و کارشناسان فنی آسو پشتیبان مشخصات خود را وارد نموده تا در کوتاهترین زمان برای هماهنگی با شما تماس گرفته شود.

ثبت درخواست تعمیر

درخواست تعمیر لوازم خانگی

کدامیک از لوازم خانگی شما نیاز به بازدید، عیب‌یابی، سرویس و تعمیر دارد؟
شما می‌توانید در هر کجای سایت تنها با کلیک بر روی “کلید چشمک زن ثبت درخواست تعمیر”، به فرم‌‎های ثبت درخواست دسترسی پیدا کنید.
در این صفحه دو فرم در اختیار شما قرار داده شده که با تکمیل هر یک از آن‌ها می‌توانید از خدمات شرکت آسو پشتیبان بهره‌مند شوید.
چنانچه به هر دلیلی امکان تکمیل فرم کامل ثبت درخواست برای شما وجود ندارد می‌توانید تنها با وارد کردن نوع دستگاه (ساید بای ساید، یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولرگازی و…)، شماره تماس و محدوه محل سکونت در فرم ثبت درخواست فوری، منتظر دریافت خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشید.
همکاران مرکز تلفن و پشتیبانی آنلاین به محض دریافت اطلاعات با شما تماس گرفته و با ارجاع مشکل به کارشناس فنی یا تعمیرکار مربوط هماهنگی لازم برای مراجعه و تعمیر لوازم خانگی شما را انجام خواهند داد.
یادآور می‌شود در صورت نیاز می‌توانید در ساعات مختلف شبانه روز با شماره تلفن‌های شرکت تماس گرفته یا از طریق ارسال پیام مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

چگونه از ثبت درخواست خود اطمینان حاصل کنیم؟

در صورت ثبت موفقیت آمیز اطلاعات شما در سامانه، پیامک تایید برای شما ارسال خواهد شد. در غیر اینصورت نسبت به ثبت مجدد درخواست اقدام یا با شماره‌­های تلفن شرکت آسو پشتیبان تماس بگیرید.

آیا امکان برقراری ارتباط با کارشناس فنی وجود دارد؟

بله. درصورت نیاز می­‌توانید با تکمیل فرم درخواست تعمیر یا تماس با شرکت با کارشناس فنی مربوط صحبت نموده تا در صورت نیاز هماهنگی لازم برای انجام کار و اعزام تعمیرکار صورت پذیرد.

آیا در صورت خرابی چند دستگاه، باید چند فرم جداگانه تکمیل شود؟

خیر. شما می‌­توانید فقط نسبت به ثبت درخواست یکی از دستگاه­‌های معیوب خود اقدام نمایید و بعد از تماس همکاران مرکز تلفن اطلاعات سایر دستگاه‌­ها و خرابی آن‌ها را اعلام کنید.

Đặt mua