فرآیند اخذ نمایندگی شرکت آسو پشتیبان

همکار گرامی؛

در صورت تمایل برای دریافت نمایندگی شرکت آسو پشتیبان در تهران و سایر مراکز استان/شهرستان نسبت به تکمیل فرم بالا اقدام نموده و پس از بارگذاری مدارک و رزومه بر روی گزینه ارسال کلیک نمایید.

دقت داشته باشید برای دریافت نمایندگی آسو پشتیبان باید از مهارت و تخصص کافی در تعمیر لوازم خانگی مانند ساید بای ساید، یخچال فریزر، یخچال، فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، جارو برقی و کولرگازی برخوردار باشید و با معرفی محل فعالیت قانونی خود به شرکت و سایر مدارک و مجوزهای فعالیت شغلی خود را تهیه و ارائه دهید.

در مواردی که درخواست کننده دارای تخصص در رسته‌های شغلی مختلف است (مانند دو رسته متفاوت یخچال و لباسشویی)، لازم است تا مدرک معتبر فعالیت در هر رسته را ضمیمه پرونده درخواست خود نماید.

پس از ثبت اطلاعات و ارسال مدارک مورد نیاز اطلاعات شما توسط واحد فنی مورد ارزیابی قرار گرفته، در صورت تایید صحت مشخصات و تطبیق درخواست شما با نیاز شرکت برای حضور در تاریخ و ساعت مشخص در شرکت دعوت خواهید شد.

یادآوری می­‌شود در زمان حضور برای مصاحبه اصول اسناد و مدارک هویتی و مجوز فعالیت خود را به همراه داشته باشید.

ارزیابی و سنجش توانایی و تخصص درخواست کننده از طریق آزمون شفاهی و کتبی مربوط به شناخت قطعات، ایرادها و خطاهای رایج در لوازم خانگی مانند ساید بای ساید، لباسشویی و ظرفشویی و… و نحوه تشخیص و رفع مشکل صورت می‌گیرد.

نتیجه آزمون از طریق امور کارکنان شرکت به درخواست کننده اعلام شده، پس از آن برای انعقاد قرارداد و تکمیل سایر مدارک 10 روز فرصت خواهید داشت. سایر جزئیات اداری و مالی انعقاد قرارداد پس از قبولی در آزمون به آگاهی درخواست کننده خواهد رسید.

شایان ذکر است آسو پشتیبان هیچگونه مسئولیت قانونی و حقوقی نسبت به صحت اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط درخواست کننده ندارد. چنانچه در هریک از مراحل ثبت نام، آزمون یا در طول همکاری صحت مدارک، مورد تردید واقع شود یا خلاف اظهارات و مدارک دریافتی احراز شود، شرکت آسو پشتیبان حسب مورد نسبت به عدم انعقاد قرارداد، فسخ قرارداد و قطع هماری اقدام نموده، طرف مقابل مسئول جبران تمام خسارت­‌های وارده به شرکت خواهد بود.

چگونه از ثبت درخواست نمایندگی در سامانه اطمینان حاصل کنیم؟

پس از ثبت اطلاعات و بارگذاری مدارک پیامکی حاوی متن تایید ثبت درخواست برای شما ارسال می‌­شود. در صورتی که این پیام را دریافت نکردید با مرکز تلفن آسو پشتیبان تماس بگیرید.

آزمون شفاهی و کتبی چگونه برگزار می‌شود؟

هر دو آزمون یاد شده در یک روز برگزار می­‌شود. از آنجا که موفقیت در هر دو آزمون ملاک تایید صلاحیت فنی درخواست کننده بوده شرکت در هر دو آزمون الزامی است.

آیا امکان اخذ نمایندگی تمام رسته‌های تعمیرات شامل، ساید، یخچال، لباسشویی و ... وجود دارد؟

در صورت داشتن جواز کسب و مدرک تخصصی معتبر برای تعمیر هر یک از انواع لوازم خانگی دریافت نمایندگی چند جانبه تعمیرات بلامانع است.

Đặt mua